Результати гонщиків Renault на Гран Прі Японії анульовані

Автор: Редакція | 24 Жов, 2019

Протест, поданий командою Racing Point відразу після гонки в Сузуці, привів до перегляду результатів Гран Прі Японії.

В результаті слухань, що відбулися сьогодні в Женеві, з приводу розгляду протесту команди Racing Point за результатами гонки на трасі Сузука, результати пілотів команди Renault на Гран Прі Японії анульовані. В зазначеній гонці Даніель Ріккардо фінішував 6-м, а Ніко Хюлькенберг – 10-м.

Читайте також:

Представники FIA не підтвердили вихідні підозри Racing Point про наявність на автомобілях Renault системи, яка автоматично змінювала гальмівний баланс в залежності від пройденої дистанції. Більш того, на думку фахівців федерації, використане рішення взагалі не порушує жодний із конкретних пунктів технічних вимог.

Примітно також, що в опублікованих після слухань документах взагалі не описується, як саме працювала зазначена система. Єдиною більш-менш конкретною інформацією є згадка про те, що гонщики Renault «використовували для коригування гальмівного балансу кнопки на кермі» – але цей факт ніколи не був секретом навіть для простих уболівальників.

Проте, представники FIA визнали, що французька команда «використовувала певну двозначність в техвимогах і супроводжуючих документах» і створила систему, яка надавала непередбачену правилами допомогу гонщику. На цій підставі було вирішено дискваліфікувати Даніеля Ріккардо і Ніко Хюлькенберга, виключивши їх з підсумкового протоколу Гран Прі Японії.

За Renault залишено право подати апеляцію на це рішення. Якщо команда вирішить це зробити, вона повинна повідомити про свої наміри представників FIA до 10:00 четверга за часом Мехіко, де зараз знаходиться колектив (тобто до 18:00 за київським часом).

Тепер команда Renault відстала від McLaren ще на 9 очок, хоча її п’яте місце у Кубку конструкторів залишилося незмінним.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest