«Шлях до Ле-Ману» з Фассбендером на Porsche з’явиться 11 жовтня

Автор: Роман Галімон | 07 Жов, 2019

Відомий актор Майкл Фассбендер в анонсі нового документального фільму «Шлях до Ле-Ману» натякнув на можливу участь у легендарній гонці разом із Porsche.

В анонсі фільму Фассбендер сказав, що перемога в Ле-Мані – мрія, яку поділяють багато людей, але не всі її можуть здобути. Давно відомо, що Фассбендер – завзятий фанат гонок, який мріє зайнятися автоспортом та змагатися на найвищому рівні.

І ось компанія Porsche на своєму відеоканалі в YouTube оприлюднила анонс фільму, який документально засвідчить пошуки Фассбендера. Прем’єра серіалу відбудеться 11 жовтня, а наступні епізоди з’являтимуться за тижневим графіком.

Варто додати, що місце у гоночній команді Porsche важко отримати, незалежно від статусу. Потрібна неймовірна майстерність та рішучість, щоб представляти цей надзвичайно успішний бренд у Ле-Мані, й Фассбендер вирішив зробити все можливе, аби здійснити свою мрію. Цей неймовірний багатосерійний серіал покаже вам, як важко домогтися гоночної слави в Ле-Мані.

Наразі Фасбендер змагається в Кубку Porsche Super Sports у Німеччині, де він виступає на машині # 93 911 GT3 Cup команди Manthey Racing. До початку виступів за Porsche, Фассбендер брав участь у серії Ferrari Challenge, що підтримується Ferrari, де він показав досить непогані результати, здобувши 5 подіумів та 1 перемогу в 11 гонках, в яких виступав. А це доволі гарний успіх для завзятого фанату гонок, який не мав попереднього досвіду в перегонах.

Зробити стрибок із спеціально підготовленої гоночної серії одного виробника до конкурентного середовища Ле-Мана буде непросто. Й, вже судячи з трейлера, це не стало легкою прогулянкою для Фассбендера. Розбиті машини, довгі вікенди та дні тренувань виникли між одним чоловіком та його прагненням взяти участь у легендарнішій гонці у світі.

На даний момент, Porsche не розкрила кількість запланованих епізодів або навіть тривалість однієї серії. Нам доведеться почекати до прем’єри першого епізоду 11 жовтня, щоб нарешті отримати відповіді.

Джерело: Motor1

Галерея Майкл Фассбендер - «Шлях до Ле-Ману»
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest