Ferrari заклала базу успішного боліда ще в Угорщині

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2019

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто розповів про ключовий момент, який став важливим для трьох останніх Гран Прі.

«Після успіху в Спа і в Монці ми сюди приїхали з запасом енергії, з наміром досягти успіху і навіть піднести сюрприз, – заявив Бінотто в Сінгапурі. – Новий аеродинамічний пакет спрацював як треба. Я хочу подякувати не тільки конструкторам, а й робочих, які його виготовили. Ми насправді планували представити його пізніше, але після гонки в Угорщині всі стали працювати ще наполегливіше, і ми побачили результат цієї праці сьогодні в Сінгапурі. Ми отримали те, на що заслужили, і дуже задоволені.

Машина, звичайно, стала кращою. Але й початок сезону не був провалом. Так, результати свідчать про протилежне, але у нас й тоді були шанси на перемогу в перегонах. Я впевнений, що до кінця року у нас також ще будуть шанси перемогти. Команда працює відмінно, і ті хто зараз в боксах, і ті, хто залишилися вдома, на нашій фабриці.

Не варто шкодувати за минулим. Важливо шукати в ньому свої помилки, які можна виправити, в тому числі з прицілом на наступний сезон. Як тільки ти знаходиш проблему, то можна починати рухатися в правильному напрямку.

Але зараз треба заспокоїтися і сконцентруватися на завтрашній гонці, так як це вона йде в залік. Стартувати першим в Сінгапурі вже половина успіху. Завтра буде важливо утримати лідерство на старті та стежити за станом гуми, щоб правильно вибрати час для піт-стопа. Це й визначить перемогу в гонці».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest