Ferrari вже використовує частини боліда 2020 року

Автор: Роман Галімон | 04 Жов, 2019

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто визнав, що команда не просто переключилась на розробку боліда 2020 року, але й використовує деякі його деталі на боліді поточного сезону Ф1.

«Ми перенесли оновлення наступного року на нинішню машину, – сказав Бінотто для Motorsport.com – Регламент залишиться незмінним, тому все, що ми побудуємо цього року, зіграє вирішальну роль наступного.

Тому ми всі ще зосереджені на машині-2019. Не тільки через перемоги, а й тому, що знаємо: хороше розуміння роботи машини цього сезону буде дуже корисним наступного.

Здається, зараз суперники більше копіюють наше переднє крило, ніж копіюють інших. Тому я думаю, машина наступного року буде розвитком нинішньої.

Для швидкості та економії палива завжди важливо розробити ефективну машину, і я не вважаю, що у нас погана концепція. Якщо порахувати всі наші втрачені перемоги, то думаю, у нас все не так погано.

Були причини, за якими цьогоріч ми виступили не так, як очікувалося. І вони не тільки в концепції машини. Вирішивши свої труднощі ми стали дуже боєздатні, останні гонки це довели».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest