Ferrari представила нову машину Ф1

Автор: Роман Галімон | 10 Бер, 2021
Ferrari SF21

Команда Формули 1 Ferrari представила болід для сезону 2021 року. Машина отримала індекс SF21.

Попри нетривале загравання з фанатами стосовно кольорів нового боліда, ліврея SF21 виявилась доволі звичною. Лише відбувся ребрендинг спонсорського логотипу Mission Winnow, який став зеленим.

З’явились також й темні зони в районі коліс, де зазвичай й без того накопичуються залишки від зношеної гуми.

Ferrari SF21

Нова машина може з’явитись на трасі вже 11 березня під час «знімального» дня в Бахрейні. Фактично, всі команди вже прибули на цю трасу, де 12 березня стартують передсезонні тести Ф1.

До цьогорічного сезону Ferrari підготувала новий мотор, а керівник команди Маттіа Бінотто пообіцяв повернути стайню в трійку лідерів.

Ferrari SF21

Змінилась також й задня частина боліда. У Скудерії побудували нову коробку передач й підвіску, що додало задній частині боліда загострену форму. Крім того, змінена система охолодження та збільшена потужність центрального радіатора.

Передня частина Ferrari отримала лише аеродинамічні доопрацювання. Нове переднє крило було розроблено відповідно до нового носу, але шасі та підвіска залишилися від SF1000.

Ferrari SF21

У 2021 році за Скудерію виступатимуть Шарль Леклер та новий пілот команди – Карлос Сайнс. Іспанець замінив у складі команди Себастьяна Феттеля, який цього року виступає за Aston Martin.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Галерея Ferrari SF21:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest