Ferrari направила в FIA запит щодо легальності Racing Point

Автор: Роман Галімон | 05 Сер, 2020

Команда Ferrari офіційно підтримала суперників Renault, які просять FIA оголосити вердикт стосовного легальності болідів Racing Point.

Цьогорічні боліди Racing Point викликали чимало підозр у копіюванні рішень із минулорічних болідів Mercedes, проте фактично проти команди із Сільверстоуна подав протест лише один колектив – Renault.

Команда французького виробника систематично надсилала протести кожного гоночного вікенду – Гран Прі Штирії, Угорщини та Британії – аби пізніше була можливість анулювати ці результати.
Формально протести були подані на передні та задні гальмівні повітрозабірники болідів RP20, адже вони дуже схожі на елементи минулорічних W10, а крім того входять до переліку частин, які команди повинні створювати самостійно.

Після того як FIA вилучила зазначені повітрозабірники для дослідження, було розпочато розслідування й незабаром має з’явитися рішення про легальність RP20.

Й хоча у паддок вже був витік інсайдерської інформації, що рішення буде на користь рожевих болідів, команда Ferrari направила до федерацію власний запит про відповідність болідів RP20 регламенту. До речі, днем раніше так само вчинила й McLaren.

У своєму запиті Скудерія також послалася на перелік деталей, який прописаний у регламенті та які потрібно розробляти без стронньої допомоги.
За деякими припущеннями, такими діями Ferrari чинить тиск на FIA, яка схиляється до вирішення на користь Racing Point, та одночасно дає зрозуміти власникам Ф1 про те, що чемпіонат має залишатись змаганням конструкторів.

Цікаво, що на даний час Liberty Media намагається підписати Договору Згоди з кожною командою й такі зауваження дають змогу вибивати колективам особливі умови.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest