Ferrari розглядає Міка Шумахера на місце у Формулі 1

Автор: Редакція | 04 Січ, 2020

Ferrari вважає, що гонщик із її молодіжної програми Мік Шумахер буде гарним кандидатом на місце у Формулі 1 в майбутньому.

Син семиразового чемпіона Ф1 Міхаеля, Шумахер у 2019 році посів 12-е місце у заліку гонщиків свого першого сезону Формули 2, здобувши перемогу в гонці зі зворотною стартовою решіткою на Хунгарорингу.

Читайте також:

Мік також провів свої перші два офіційних тестових дні Ф1 минулого року, спочатку на боліді Ferrari, а потім Alfa Romeo на сесії після Гран Прі Бахрейну в квітні.

Керівник команди Маттіа Бінотто заявив, що Ferrari багато чекає від Шумахера у 2020 році.

«Ми дуже пишаємося тим, що зробили його частиною FDA (Ferrari Driver Academy)», – цитує Бінотто видання Autosport.

«Це все з очевидної любові, й не лише тому, що він син Міхаеля Шумахера, а тому, що він гарний гонщик, він насправді виступив добре навіть цього сезону.

Якщо ви подивитесь на турнірну таблицю, можна побачити досвідчених гонщиків на вершині, але у нього був один хороший сезон, щоб отримати досвід.

І якщо ви подивитесь на результати новачків, він також справився добре. Він був новачком.

Отже, я думаю, що наступний сезон буде для нього ключовим, щоб зрозуміти, наскільки він прогресує.

Ми очікуємо багато від наступного року, бо він буде мати один сезон досвіду, і ми впевнені, що він гарний кандидат у Ф1 в майбутньому».

Ferrari чи Alfa Romeo?

Бінотто додав, що занадто рано судити про перспективи Шумахера в основній команді Ferrari.

У будь-якому випадку, якщо Мік потрапить до Ф1, то опиниться в Alfa Romeo, де Ferrari має одне з місць у команді Sauber.

«Чи буде він кандидатом у Ferrari чи в майбутньому? Насправді ще рано», – продовжив Бінотто.

«Але знову ж таки, мета FDA – знайти наступний талант для Ferrari, і він є частиною FDA, бо, нарешті, ми вважаємо, що він має талант залишитися в цій групі.

У 2021 році буде ще рано брати одного з наших молодих талантів. Але цей рік буде важливий для досвіду гонщиків, оскільки це абсолютно новий тип боліда».

На заміну Джовінацці?

Деякі джерела стверджували, що на 2020 рік у Шумахера був шанс забрати місце Антоніо Джовінацці в Alfa Romeo, але невиразні результати Міка у Ф2 та покращена форма Антоніо у другій половині сезону означали, що італійцю дали ще один рік у Ф1.

Шумахер заявив для Autosport, що у нього не було пропозицій на місця у 2020 році, незважаючи на всі чутки.

«Зрозуміло, що якщо ви отримаєте можливість, ви скористаєтесь нею, але такої можливості не було, – сказав Шумахер. – Все досить відкрито і зрозуміло.

Але тоді наступним рішенням було залишитися у Ф2. Для мене найрозумніше і найнадійніше рішення, яке я міг би прийняти, і категорія, в якій я міг би виступати.

Наступного року Ф2 перейде на нові [18-дюймові] шини, що для мене буде позитивним, оскільки це ж буде в Ф1 у 2021 році. Якщо тоді нам вдасться зробити крок [до Ф1], я б мав гарний старт».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest