Ferrari вирішила проблеми із новим болідом Ф1

Автор: Роман Галімон | 05 Лют, 2020

Італійський журналіст Лео Турріні у своєму блозі повідомив, що команда Ferrari зможе виправити проблеми боліда 2020 року до початку нового сезону Ф1.

Місяць тому цей же журналіст стверджував, що у Маранелло великі проблеми з новим болідом, і обрана нова філософія для машини Ф1 завела технічних фахівців Скудерії зовсім в інший бік.

Писалось, що нова Ferrari не просто «не вразила» інженерів, а мала більш серйозні проблеми, які не могли були вирішені до старту сезону.

Але тепер той же експерт Турріні, який начебто має свої джерела в Маранелло, заговорив геть протилежне.

Болід, який буде презентований 11 лютого в Муніципальному театрі Ромоло Валлі в Реджо-Емілії, на думку Турріні, вже не має фундаментальних проблем, а ті шо є будуть усунені.

Цікаво, що сам блог журналіста викладений у коротких реченнях і все лише будується на словах, якими йому пояснили ситуацію в Маранелло.

«Результати минулого тижня є більш втішними, – написав Турріні. – Проблема ще не знайдена, але, як я вже пояснив, ще є час».

Також журналісту повідомили, що новий двигун Ferrari не буде гіршим за суперників. Хоча після минулорічного скандалу із системою мащення, здавалось, що Скудерія втратить більше.

«Бінотто дуже впевнений, що вони, щонайменше, не поступаються Mercedes та Honda», – написав Турріні.

Звісно, всі ці слова журналіста та його джерел будуть вже незабаром перевірені на тестах, а потім й етапах Гран Прі.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest