Ferrari: Ми програли ще на старті сезону Ф1

Автор: Роман Галімон | 02 Гру, 2019

Керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто пояснив причину програшу Скудерїі у сезоні Ф1 2019 року.

На думку Бінотто, команда просто була не готова до сезону, адже поряд зі змінами в команді, потрібно було й побудувати конкурентний болід, основа якого була закладена ще у попередньому сезоні, але невдало.

 Читайте також:

«Думаю, ми програли ще минулого року, коли будували машину, – сказав Бінотто. – Адже ми не були боєздатні на старті сезону, і на те є причини. По-моєму, конструкція машини виявилася недостатньо доброю для старту сезону. Говорячи в цілому, дизайн машини виявився не таким гарним, як у нашого головного суперника.

Сезон виявився напруженим, у нас було багато справ: ми міняли структуру, реорганізували команду. Але в той же час постійно намагалися покращувати машину, і я думаю, нам це вдавалося, принаймні до якогось рівня. Але тепер сезон закінчений і ми чекаємо наступного».

При цьому Бінотто поки не впевнений, що машина наступного сезону буде кращою та зможе боротися за титули.

«Ми представимо машину в лютому, поки її рано обговорювати. Ми знаємо, у чому наші слабкості, де ми слабші суперників, і вкладаємо всі сили, щоб це виправити, але все це відносно. Тому я не знаю, якою буде ситуація на старті наступного сезону. І ніхто зараз не знає».

Проте керівнику Ferrari не вдалося оминути й питання про помилки гонщиків й команди протягом сезони, які призводили до втрат очок. Але Бінотто підкреслив, що не бачить великих помилок в цьому сезоні.

«Думаю, якщо дивитися на кожну помилку як на урок, то видно, де потрібно стати кращими, – сказав Бінотто. – Але великі зміни нам, по-моєму, не потрібні. Думаю, це питання досвіду. Ми завжди говорили, що у нас молода команда з крутим графіком навчання. Тому нам треба переконатися, що ми розібрали всі допущені помилки. Упевнений, що в якийсь момент ми від них позбавимося».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest