Ferrari назвала винних у зіткненні в Бразилії, гонщики не погодились

Автор: Роман Галімон | 18 Лис, 2019

Керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто визначив винних на Гран Прі Бразилії, проте пілоти Скудерії мають іншу думку.

На останніх колах гонки в Інтерлагосі Себастьян Феттель та Шарль Леклер вирішили поборотися за четверту позицію, при тому що мали різні стратегії та стан гуми.

Після того як Леклер обігнав напарника у першому повороті, Феттель застосував DRS на прямій та майже вийшов вперед зовнішнім радіусом. Але невеликого контакту між лівим заднім колесом боліда Феттеля та переднім правим Леклера вистачало для того, аби обидва колеса були пошкоджені та гонщики зійшли.

Команді ще доведеться переглянути всі наявні відео, але Маттіа Бінотто вважає, що перші висновки вже можна зробити.

«Звичайно, пілоти повинні відчувати провину перед командою, – сказав Бінотто в інтерв’ю Sky Sport після гонки. – Так, ми гарантували собі друге місце в Кубку конструкторів. Так, вони можуть боротися між собою. І ми задоволені, що сьогодні вони мали таку можливість. Але вони повинні уникати таких дурних помилок. І за цей епізод їм, звичайно, має бути соромно.

Я вже поговорив з обома гонщиками, але не хотілося б виносити вердикт одразу, коли всі ще дуже емоційні. У нас ще буде час усім разом подивитися відео і все проаналізувати.

Коли зіштовхуються два пілоти, не думаю, що можна звалити всю провину на одного – кожен з учасників інциденту несе хоча б часткову, хоча б мінімальну відповідальність за те, що трапилося. Але знову ж таки – не готовий зараз ділитися своєю думкою», – сказав Маттіа.

Читайте також:

Сам Феттель відмовився назвати винного в інциденті.

«У мене було мало місця праворуч, і я краще вийшов із третього повороту, – пояснив Себастьян в інтерв’ю каналу Sky. – Я намагався обігнати, ось й все. Для команди погано, що ми не дісталися до фінішу, і це головне».

При цьому у відповідь на питання, чи не залишив він достатньо місця для напарника, Феттель відповів: «Так».

Леклер теж утримався від різких слів після аварії.

«Я обігнав його в першому повороті, а в третьому мені довелося закривати траєкторію – я знав, що він спробує контратакувати, – пояснив Шарль. – Він поїхав зовнішньою траєкторією, там було мало місця, але я залишив йому простір.

Ближче до кінця прямої він почав вичавлювати мене на внутрішню траєкторію, ми були дуже близько один до одного, а потім все відбулося вкрай швидко. Як тільки він змістився всередину, ми стикнулися, і я отримав прокол».

Проте Леклер розповів, що не варто чекати погіршення їхніх відносин через цей епізод.

«Ми обидва досить дорослі, аби пережити це, – запевнив він. – Врешті-решт, ми обидва відчуваємо велику провину перед командою. Такий підсумок: обидві машини не фінішували, і ми сильно розчаровані. Ми переживемо це і продовжимо працювати разом».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest