Ферстаппен випередив Mercedes у третій практиці Гран Прі Сахіру

Автор: Роман Галімон | 05 Гру, 2020
Макс Ферстаппен

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен став найкращим у третій практиці Гран Прі Сахіру.

На початку фінальної практичної сесії гонщики не поспішали залишати бокси, аби дочекатися умов, що найбільше нагадують кваліфікаційні та гоночні, а тобто важливо було відслідкувати, як зменшення температури вплине на зчеплення шин із трасою.

Лише після 20 хвилин гонщики почали виїжджати на свої швидкі спроби. При цьому далеко не всі виїхали на Soft, а на трасі утворились черги перед останнім поворотом кола.

Валттері Боттас встановив перший орієнтир (0.55,010) саме на м‘яких шинах, в той час як Макс Ферстаппен у 0,184 позаду був на Hard. Проте нідерландця майже одразу розвернуло.

Найцікавіше ж «змагання» розвернулось між гонщиками команди Mercedes, де Джордж Расселл прагнув підтвердити, що його не просто так взяли до команди замість Льюїса Хемілтона.

Однак, здавалось, що у суботу Боттас все ж знайшов правильні налаштування й відірвався від свого напарника на 0,477 з часом 0.54,523 вже всередині сесії.

На деякий час між результатами «срібних» стріл навіть з’явився час швидкого кола Себастьяна Феттеля (0.54,858), проте Боттас та Расселл одразу покращились до 0.54,270 та 0.54,664, хоча Валттері й помилився в останньому повороті.

За 15 хвилин до кінця сесія у протоколі намалювалась вже давно забута картина: два боліда Mercedes та два Ferrari були зверху.

Проте останні хвилини змінили розташування сил. Ферстаппен вперше виїхав на Soft та показав 0.54,064, а Гаслі, Окон, Норріс та Албон випередили Расселла, який спробував відповісти, але перегальмував та зруйнував свій комплект шин.

В підсумку гонщики Ferrari взагалі опинились на вже «звичних» для цього сезону місцях – за межами топ-10. А на боліді Феттеля взагалі вирішили змінити двигун напередодні кваліфікації й відпустили німця в готель ще за 10 хвилин до кінця практики. Такий розвиток подій загрожує Себу стартом із хвосту пелетона.

Інші гонщики під кінець тренування провели симуляцію довгих відрізків та практику стартів, а отже результати в протоколі вже не змінились.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest