Ферстаппен відповів Ferrari з приводу “краще помовчати”

Автор: Роман Галімон | 16 Гру, 2019

Гонщик Ф1 Макс Ферстаппен не став перепрошувати за свої звинувачення в бік команди Ferrari, але лише назвав себе прямою людиною.

Нещодавно керівник компанії Ferrari Луї Камільері розвіяв припущення, що нідерландець може отримати місце у Скудерії. Причиною керманич із Маранелло назвав звинувачення гонщика Red Bull у нібито нелегальності моторів на червоних болідах.

Читайте також:

Проте Макс не забарився з відповіддю та через пресу пояснив свою позицію.

«Ймовірно, я занадто відвертий і прямий, – процитувало Ферстаппена видання Autocar. – У мене великий рот. Я не робот за межами кокпіта і задоволений цим, так мене виховали. Іноді це працює проти мене, але я бачу в цьому й позитивний бік».

При цьому, Ферстаппен знову відповів й на питання про можливого напарника в Mercedes, яким може бути як Льюїс Хемілтон, якщо британець не перейде до Ferrari, так й Фернандо Алонсо. Здобутки обох чемпіонів Ф1 нідерландець неодноразово ставив під сумнів у своїх виловлюваннях.

Схоже, тепер Макс бажає бути коректним щодо «можливих» партнерів у команді.

«Я не говорив, що Льюїс не виділяється, – прокоментував Ферстаппен свої ж слова про легкість здобуття титулів Хемілтоном. – У кожного пілота власний стиль. Льюїс безумовно один із кращих пілотів в історії Ф1.

Але як я й говорив, гонщики сильно залежать від машини. Тому Фернандо Алонсо на цій машині теж перемагав би. Іноді тобі щастить, ти переходиш в команду, а вона починає домінувати, і ти завойовуєш титули. А іноді, як сталося з Фернандо, ти переходиш в команди не в той момент і не перемагаєш, що не означає, що ти поганий пілот. Фернандо я теж вважаю одним із найкращих».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest