Ферстаппен став найкращим у п’ятницю на Гран Прі Мехіко

Автор: Редакція | 06 Лис, 2021

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен показав найкращий час у п’ятничних заїздах Гран Прі Мехіко, які відбуваються на Автодромі імені братів Родрігесів.

Мексиканська траса використовується вкрай рідко, а отже на початку першого тренування машини піднімали хмари пилу й прикатували траєкторію.

При цьому, боліди налаштували на максимальну притискну силу, хоча розріджене повітря високогірного треку вже не давало звичних переваг.

Перша практика

Одним із інцидентів на трасі став виліт Шарля Леклера, який вилетів у 17-му повороті, де зачепив заднім крилом бар’єри. Тим не менш, пілот Ferrari зміг повернутися в бокси.

За кілька хвилин Серхіо Перес у тому повороті розбив заднє антикрило й теж повернувся на піт-лейн. Леклер та Перес втратили близько половини години й після ремонту продовжили практику.

Під час сесії чотири швидкі кола були анульовані стюардами – Шумахер та Стролл порушили межі траси в 11-му повороті, а Окон та Норріс перебували у секторі з режимом подвійних жовтих прапорів.

Протокол очолив Валттері Боттас, проїхавши коло за 1.18.341.

Друга практика

Після обіду вильотів на трасі поменшало. Леклер знову ледь не вилетів в останньому повороті, а Латіфі такі там розвернуло, але машина не постраждала.

Джордж Рассел втратив десять хвилин на початку сесії, але потім поскаржився на проблеми з перемиканням передач й більше не виїжджав з боксів. Даніеля Ріккардо теж спіткали проблеми з коробкою передач й гонщик McLaren достроково закінчив практику.

Протокол очолив Макс Ферстаппен, проїхавши коло за 1.17.301, яке стало найкращим у п’ятницю. Проте рекорд кваліфікації, встановлений у 2019 році, становить 1.14.758 й належить теж нідерландцю, а отже пілотам Ф1 ще є куди додавати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest