Ферстаппен виграв спринтерську гонку Гран Прі Австрії

Автор: Роман Галімон | 09 Лип, 2022

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен впевнено виграв спринтерську гонку Гран Прі Австрії.

Майже всі пілоти обрали Medium для старту в суботній гонці й лише Албон на 11-му місці був на Soft (як й гонщики в хвості).

На установче коло не зміг виїхати Алонсо й команда перетягнула його болід на піт-лейн, звідки він мав почати гонку, але команда так й не змогла «оживити» машину.

Проте до стартової решітки не зміг доїхати Чжоу й гоночну процедуру знову перезапустили. Тим не менш, гонщик Alfa Romeo завів болід, але мав стартувати з піт-лейн.

Другий старт відбувся вже краще й гонщики почали спринт. Ферстаппен зміг втримати лідерство, хоча пілоти Ferrari переслідували нідерландця аж до 4-го повороту. Але їхня боротьба на деякий час створила Максу можливість відірватись.

У першому повороті Хемільтон опинився між двома гонщиками й після контракту болід Гаслі навіть злетів у повітря. Француз уникнув пошкоджень, але опинився наприкінці пелотону.

Ферстаппен майже одразу почав штампувати швидкі кола й до 5-го кола відірвався від Леклера на дві секунди.

Топ-10 виглядала в цей момент так: Ферстаппен, Леклер, Сайнс, Расселл, Окон, Магнуссен, Шумахер, Перес, Боттас та Хемільтон.

На 7-му колі почала працювати «стратегія Ferrari» й Сайнс почав атакувати Леклера. Тим не менш, кілька спроб іспанця було зупинено монегаском.

Наступними колами Хемільтон обігнав Боттаса, а Перес впорався з двома Haas та Оконом.

До 13-го кола ситуація попереду стабілізувалось й, здавалось, що перша трійка задовільнились своїми місцями: Ферстаппен, Леклер та Сайнс мали розриви біля двох секунд. Перес продовжив наближатися до Расселла.

У свою чергу Хемільтон застряг за Шумахером на кілька кіл й нічого не міг зробити зі швидкістю боліда Haas на прямих, навіть із DRS.

Аж на 21-му колі Льюїс зміг обійти Міка й лише через те, що Магнуссен виїхав із зони DRS Шумахера. Таким чином, Мік опинився на 9-му місці й став першим, хто не отримав очки в цій гонці.

Ферстаппен впевнено доїхав до фінішу й здобув перемогу, а пілоти Скудерії завтра стартуватимуть другим та третім.

Расселл так й не побачив атак Переса, а Окон фінішував з невеликим відривом від Магнуссенна. Хемільтон, Шумахер та Боттас замкнули топ-10.

Завтра гонщиків чекає повноцінна гонка Гран Прі Австрії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest