Феттель та Aston Martin підписали контракт

Автор: Роман Галімон | 10 Вер, 2020
Себастьян Феттель

Чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель приєднається до команди Aston Martin наступного сезону.

Компанія Aston Martin планує вийти на стартову решітку Формули 1 сезону 2021 року з повноцінною командою, яка буде створена на базі існуючої команди Racing Point у Сільверстоуні.

Лише вчора було повідомлено, що Серхіо Перес залишить команду наприкінці цього сезону, хоча мав підписаний контракт до 2022 року.
Проте тепер було повідомлено, що Себастьян Феттель підписав багаторічну угоду з командою.

Серед причин підписання контракту є 53 перемоги німця та 67 подіумів на Гран Прі. При цьому, й в команді відзначають, що лідерські якості Себастьяна зробили його ідеальним кандидатом, який допоможе колективу досягти своїх амбіцій.

Керівник команди Отмар Сафнауер сказав: «Усі в Сільверстоун надзвичайно раді цим новинам. Себастьян – перевірений чемпіон і має виграшний менталітет, який відповідає нашим власним амбіціям на майбутнє, як команди Aston Martin F1.

У суботу або неділю Себастьян є одним із найкращих у світі, і я не можу придумати кращого гонщика, який допоможе нам перейти в цю нову еру. Він зіграє важливу роль у переведенні цієї команди на наступний рівень».
Себастьян Феттель теж додав: «Я радий нарешті поділитися цією захопливою новиною про своє майбутнє. Я надзвичайно гордий сказати, що стану водієм Aston Martin у 2021 році.

Для мене це нова пригода з справді легендарною автомобільною компанією. Я був вражений результатами, яких команда досягла цього року, і я вважаю, що майбутнє виглядає ще яскравішим.

Енергія та відданість Лоуренса [Стролла] цьому виду спорту надихає, і я вірю, що ми можемо створити щось дуже особливе разом.

У мене все ще так багато любові до Формули 1, і моєю єдиною мотивацією є перегони в передній частині сітки. Робити це з Aston Martin буде величезним привілеєм».

Цікаво, що цього вікенду Ф1 відправляється на рідну трасу Ferrari, де команда відстачить свій 1000-й Гран Прі. Така новина явно приверне більше уваги саме до Феттеля. Чи планував Себастьян цей крок заздалегідь?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest