Гонщик Ф1 відмовився виступати на Гран Прі Росії

Автор: Редакція | 24 Лют, 2022
Себастьян Феттель

Питання доцільності проведення Гран Прі Росії виникало вже давно, але тепер після чергової атаки Росії на Україну доцільність етапу в Сочі викликає питання й у гонщиків Ф1.

Наразі гонка в Сочі запланована в календарі 23-25 вересня 2022 року, але боси Формули 1 вже заявили, що «будуть продовжувати дуже уважно стежити за ситуацією».

Однак, навіть якщо гонка відбудеться, один гонщик вже підтвердив, що він не братиме участі – Себастьян Феттель. Чотириразовий чемпіон і директор GPDA (асоціації гонщиків Гран Прі) не вважає, що варто брати участь у перегонах.

«Я прокинувся від сьогоднішньої ранкової новини шокований. Не знаю. Жахливо дивитися на те, що відбувається», – сказав він журналістам під час прес-конференції.

«Якщо подивитися на календар, у нас запланована гонка в Росії. Щодо себе, то моя власна думка: я не повинен їхати, і я не поїду. Неправильно брати участь у перегонах у країні.

«Мені шкода людей, невинних людей, які гинуть, вбиваються з дурних причин. Дуже дивне і божевільне керівництво. Нам є про що поговорити, але GPDA ще не збиралась.

«Особисто я просто шокований і засмучений тим, що відбувається. Побачимо далі. Я думаю, що моє рішення вже прийнято».

Думки Себа також повторював чинний чемпіон Макс Ферстаппен, який сказав: «Коли країна перебуває у стані війни, там не варто брати участь у перегонах».

Джерело: WTF1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest