Феттель виграє від скасування заборони на зміну дизайну шоломів?

Автор: Роман Галімон | 07 Бер, 2020

FIA скасувала заборону на зміну дизайну шоломів й тепер гонщики Ф1 можуть виступати у нових лівреях кожного Гран Прі. То до чого ж тут Феттель?

Ця заборона набрала чинності у 2015 році й була спрямована, мабуть, на Себастьяна Феттеля, який вправно змінював шоломи ледь чи не для кожного Гран Прі 2014 року (й попередніх сезонів теж), де знаходився той чи інший привід.

Тоді FIA вирішила, що аби глядачам було простіше розрізняти пілотів, то потрібно, аби вони дотримувались однієї лівреї на сезон. Проте дала можливість використати в одному Гран Прі на рік спеціальний дизайн.

Чесно кажучи, ідея не спрацювала, адже гонщики все одно так чи інакше змінювали, хоч й мінімально, свої лівреї шоломів. Й тут вирізнялись знову ж таки Феттель та Макс Ферстаппен, адже вони постійно вносили невеликі елементи, хоча загальний фоновий дизайн був незмінним.

Проте, деяким пілотам забороняли скористатися спеціальним дизайном. Так, Данііл Квят розробив для домашнього етапу Ф1 спеціальну ліврею, але отримав відмову на свій запит, адже це вже був би другий раз за сезон, коли він надсилав подібне прохання.

Тепер, на засіданні Всесвітньої ради FIA з спорту, правило було скасовано. Що ж це дає гонщикам?

Феттель, мабуть, за п’ять років накопичив чимало невикористаних ліврей й тепер зможе повернутись до них. Чи зможе з новими шоломами до Феттеля повернутися вдача, яка його виведе його на чемпіонську стежку, з якої він звернув п’ять років тому? Побачимо, але здається колір шолому тут не допоможе. Чи допоможе?


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest