FIA не виявила істотної переваги двигунів Ferrari

Автор: Редакція | 29 Лис, 2019

У FIA вивчили двигуни Ferrari й не виявили істотної переваги над моторами конкурентів по Формулі 1.

Перед Гран Прі Абу-Дабі фахівці FIA вивчили телеметрію різних моторів Формули 1. За підсумками аналізу силова установка Ferrari виявилася найпотужнішою, однак істотної переваги на тлі конкурентів у неї немає.

Читайте також:

За словами знайомої з висновками посадової особи, що побажала залишитися невідомою, італійські двигуни виграють у конкурентів не більше 20 кіловат, що дорівнює 27,2 к.с. Це істотно менше, ніж підозрювали інші команди, які оцінювали цю перевагу в 70 к.с.

Увага до моторів Ferrari посилилося після літньої перерви, коли пілоти Скудерії стали регулярно вигравати поули й здобули перемоги в трьох гонках. Передбачалося, що в Ferrari винайшли спосіб обійти заборону на ліміт миттєвої витрати палива в 100 кілограм на годину і завдяки цьому отримати перевагу в гонках.

Керівництво Скудерії з самого початку спростовувало всі звинувачення і закликало провести перевірку, яка довела б їхню невинність.

Джерело Motorsport.com при цьому зазначило, що за даними телеметрії в силовій установці Ferrari дуже вдало налаштована гібридна система, яка дозволяє використовувати електротягу саме тоді, коли вона найбільш необхідна.

Джерело також погодився з твердженням Маттіа Бінотто про те, що у італійських машин аеродинаміка налаштована на менший опір повітрю ціною зниження притискної сили, завдяки чому червоні SF90 виграють на прямих, але програють в швидкості проходження поворотів.

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest