Формула 1 планує перенести Гран Прі Монако

Автор: Роман Галімон | 16 Бер, 2020

Власники Формули 1 та організатор Гран Прі Монако проводять перемовини стосовно можливого перенесення дати етапу в Монте-Карло.

Гран Прі Монако вже давно вважається перлиною календарю Ф1 й проводиться майже кожного сезону з часів створення чемпіонату перегонів Гран Прі.

Крім того, атмосферу з вулиць Монако та подій навколо навряд чи зможе передати будь-який інший етап. Тому зрозуміло, чому є бажання, аби Формула 1 завітала б на вулиці Монте-Карло й у 2020 році.

Проте, на разі все виглядає так, що на фоні поширення епідемії в Європі, етап, який запланований на 24 травня, може не відбутися. Вже зараз у Монако запроваджені жорсткі обмеження на масові події, тому підготовка до Гран Прі може навіть не початися.

Поки оптимістичним початком сезону Ф1 виглядає етап Гран Прі Азербайджану, який призначений на 7 червня.

Однак, за інформацією британського видання Daily Mail Гран Прі Монако може все ж залишитись в календарі 2020 року й буде перенесено на пізніші дати. На даний момент, між Автомобільним клубом Монако, який й є організатором етапу, та компанією Liberty Media, що керує Формулою 1, відбуваються консультації.

Спортивний директор Ф1 Рос Брон вже пообіцяв, що календар Ф1 у 2020 році має бути переформатований й може складатись з 17-18 етапів.

За припущеннями, Гран Прі Бахрейну та Гран Прі В’єтнаму теж можуть бути перенесені на кінець сезону.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest