Формула 1 оголосила про перенесення старту сезону

Автор: Редакція | 12 Січ, 2021

Формула 1 почне сезон із Гран Прі Бахрейну, адже етап в Австралії перенесений на кінець року, в той час як гонка в Китаї під питанням.

Як вже раніше повідомлялось, організатори Гран Прі Австралії та Гран Прі Китаю просили перенести свої етапи на другу половину 2021 року.
Тепер вже офіційно стало відомо, що з промоутерами із Мельбурна вдалось домовитись й австралійська гонка вперше за 26 років відбудеться восени, а ось дата китайського етапу поки в процесі переговорів.

На даний час Формула 1 оголосила про наступні зміни у календарі на 2021 рік:

  •     Гран Прі Австралії перенесено з 21 березня на 21 листопада
  •     Гран Прі Китаю поки оголошений перенесеним, але дата поки невизначена
  •     18 квітня відбудеться етап на трасі в італійській Імолі
  •     Гран Прі Бразилії зміщений на один тиждень назад, а дати двох останніх етапів – на тиждень вперед – таким чином звільнили місце для Гран Прі Австралії

Проведення Гран Прі Китаю поки викликає найбільше занепокоєння, адже китайська влада вже перенесла занадто багато міжнародних подій на кінець 2021 року й може просто не впоратись, як технічно, так й організаційно.

В календарі також знову з’явилось вільна дата –  2 травня (раніше було 25 квітня), яка, швидше за все, буде віддана для проведення Гран Прі Португалії в Портімані.

Таким чином, календар все ще матиме анонсовані 23 етапи, й гонка в Шанхаї може бути тепер лише запасним варіантом, адже тоді календар розростеться до 24-х етапів, але такої кількості етапів у Ф1 поки не планували, а команди й без того жалілися на щільний графік останніх Гран Прі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest