Формула 1 пом’якшила покарання за пропуск зважування

Автор: Редакція | 07 Гру, 2019

Після двох прецедентів протягом минулого сезону було прийнято рішення скорегувати норми регламенту з 2020 року.

П’єр Гаслі в Баку та Серхіо Перес в Остіні допустили одне й те ж порушення – не заїхали на ваги FIA протягом п’ятничних тренувань. Обом у результаті довелося стартувати в гонці з піт-лейн.

Читайте також:

Вже тоді багато вказували на невідповідність покарання. Коментуючи ситуацію з Гаслі, глава Red Bull Racing Крістіан Хорнер говорив: «Якби його машина опинилася на 50 кг легше норми, штраф був би менший, ніж через те, що він не помітив лампочку [сигнал про необхідність заїхати на зважування].

Цей пункт правил – рудимент із тих часів, коли п’ятницями ще проходили кваліфікації, а якщо їх скасовували, то в залік йшли результати тренування. Зараз такі заходи виглядають просто драконівськими».

У правилах йдеться, що пропуск зважування в п’ятницю (якщо після цього механіки почали працювати з машиною) автоматично призводить до старту гонки з піт-лейн.

Рішенням Всесвітньої ради норма була змінена, і з 2020 року у суддів Гран Прі буде можливість призначити пілотові інший штраф.

Нова редакція говорить, що пілот повинен бути викликаний до суддів для розгляду, за підсумками якого буде ухвалено рішення про те, яке покарання він понесе.

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest