Формула 1 повернула історичну процедуру фінішу перегонів

Автор: Редакція | 11 Гру, 2019

Рішенням Всесвітньої ради FIA електронні панелі, які останнім часом використовувалися для сигналізації про завершення дистанції гонки, знову поступляться місцем прапору в руках судді.

У сезоні-2019 основним інструментом, що дає сигнал про кінець гонки, були електронні панелі – це рішення стало наслідком історії на Гран Прі Канади 2018 року, коли модель Вінні Харлоу через помилки суддів змахнула картатим прапором на коло раніше необхідного.

Читайте також:

 

Однак на недавньому етапі в Японії відмовила вже електроніка. Помилка в системі призвела до того, що фінішний сигнал також включився за коло до реального кінця гонки.

Класифікацію довелося коригувати, і на відміну від Монреаля, це призвело до перестановок в протоколі. Серхіо Перес, який розбив машину після контакту з П’єром Гаслі, повернувся на дев’яте місце.

Аби цього запобігти, Всесвітня рада FIA з автоспорту ухвалила, що відтепер головним сигналом про завершення гонки знову стане картатий чорно-білий прапор в руках судді – як це завжди було в історії світового автоспорту.

Якщо ж помилково помах буде зроблений невчасно, закінченням гонки вважатиметься саме цей момент – незалежно від кількості запланованих й пройдених кіл.

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest