Формула 1 скасувала етапи у 2020 році

Автор: Редакція | 01 Кві, 2020

Команди Ф1 вирішили скасувати сезон Ф1 2020 року, про це вони домовилися на позачерговому зібранні 1 квітня.

Формула 1 може на рік відкласти перегони Гран Прі. Через епідемію коронавіруса і перенесення перших восьми Гран Прі сезону, фактично вже не відбудеться третина сезону. Крім того, у більшості команд закриті бази, так само як у їх постачальників та спонсорів.

Все це ставить під загрозу фінансову стабільність команд та можливість бути присутнім на решті Гран Прі.

Саме тому 1 квітня команди провели термінове обговорення ситуації у режимі відеоконференції, на якому запропонували організаторам Ф1 (компанії Liberty Media) розглянути це питання.

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер, першим публічно озвучив ідею та пов’язав таке бажання з фінансовими інтересами.

«Ми обговорюємо перенесення Ф1 на один рік, – розповів Хорнер першого квітня в інтерв’ю BBC. – На мою думку, влаштовувати гонку витрат у 2020 році було б безвідповідально. І здається, ми досягли згоди. Але його повинна ще ратифікувати Liberty Media та FIA.

Зараз нам найбільш потрібна стабільність. Ми знаємо, що зі змінами завжди приходять витрати. І зараз найвідповідальнішим способом скоротити витрати стало б збереження стабільності в правилах є перенесення сезону».

Після того, як компанія Liberty Media затвердить пересененя сезону Ф1 на 2021 рік, це ж саме має зробити й Всесвітня рада з автоспорту при FIA та погодити президент Жан Тодт. Все це має статися сьогодні, 1 квітня, аби команди й вболівальники отримали ясність щодо подальших планів.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest