Формула 1 в Україні: де дивитись перегони Гран Прі?

Автор: Роман Галімон | 11 Бер, 2020

Сезон Формули 1 2020 року стрімко наближається, тому варто підготуватись до перегляду першого Гран Прі.

Традиційна проблема «де дивитись Ф1» в Україні потрохи зникає з наших просторів, але все одно трансляції Формули 1 присутні, на нашу думку, у «неправильному» форматі.

Перша й на головніша проблема, що перегони Гран Прі не можна буде офіційно подивитись в Україні з українським коментарем.

Адже серед доступних трансляцій є формат F1 TV, який пропонує переглянути всі сесії кожного етапу зі звуковою доріжкою від британського каналу Sky Sport F1, та формат від ірландського каналу Setanta Sports, котрий показуватиме лише кваліфікацію та гонку, але з російським коментарем.

Другим питанням, якщо вирішити дивитись канал Setanta Sports, який офіційно отримав права на ретрансляцію Ф1 територію України, є те, що висвітлення подій може бути не в прямому ефірі. Як й минулого року, канал залишає за собою права відкладати прямі трансляції сесій Ф1 на користь інших подій, що транслюються каналом.

Звісно, вищенаведені опції перегляду Ф1 є платними: F1 TV – за передплатою, Setanta – через кабельних операторів або інших провайдерів.

Альтернативою може бути пошук безкоштовних трансляцій зі супутника й тут непоганим варіантом є німецький канал RTL, який видає багато інсайдів, інтерв’ю та відеоматеріалів, що виходять до й після гоночних сесій. Єдиним недоліком є реклама під час ефіру.

Отже, як підсумок, можна сказати, що дивитись Ф1 в Україні цього сезону є де, але ідеального варіанту жодний із постачальників трансляцій, мабуть, не зможе запропонувати.

Також пропонуємо послухати наш передсезонний подкаст про останні події у Ф1, та слідкувати за новинами у Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest