У Формулі 1 розповіли про умови старту сезону 2020 року

Автор: Роман Галімон | 09 Кві, 2020

Спортивний директор Ф1 Росс Брон розповів, коли може розпочатися сезон 2020 року.

Поточний сезон Ф1 ледь не почався із Гран Прі Австралії, куди вже фактично з’їхалися всі команди, але перший етап був скасований прямо перед п’ятничними тренуваннями в Мельбурні.

Пізніше було оголошено про скасування та перенесення ще чотирьох етапів в Бахрейні, В’єтнамі, Нідерландах та Іспанії. Про те що, Гран Прі Китаю не відбудеться у заплановані терміни, стало відомо ще до початку сезону.

А коли прийшов час готувати траси (зазвичай це починається за місяць до етапу) свої етапи скасували в Монако та Баку, а нещодавно в Монреалі оголосили про «перенесення» свого Гран Прі.

Багато промоутерів етапів сподіваються, що керівництво Ф1 знайде місце для «перенесених» Гран Прі у другій половині року, але ж кількість вікендів у році ніхто збільшити не зможе.
Про складність всієї ситуації навколо Ф1 розповів Брон, який зазначив, що чемпіонат не може жити окремим життям від усього світу.

«Епідемія вже зробила серйозний вплив на соціум і економіку, – сказав Брон для Sky Sports. – І це не можна не брати до уваги при виборі моменту для відновлення роботи. Деякі сім’ї та люди, безпосередньо пов’язані з лихом, пережили жахливі трагедії, і ми не можемо недооцінювати цей фактор.

Але також є економічний і соціальний вплив, які вже починають серйозно позначатися. Нам потрібно знайти правильний баланс, який дозволить в певній мірі повернути все в нормальне русло. Спорт – важливий фактор нормального життя людей, він притягує і розважає їх, приносячи безліч позитивних емоцій.

Крім того, у нас працюють тисячі людей, і якщо спорт впаде, всі вони втратять робочі місця.

Ми повинні обрати правильний шлях. Це не той випадок, коли сьогодні все в порядку, а завтра знову ні – або навпаки. Це перехідний період, під час якого ми маємо діяти гранично обдумано, щоб мінімізувати ризики».

Брон підкреслив, що у Ф1 слідкують за ситуацією в різних країнах та розробляють різні варіанти подальших дій.

«Безумовно, ми слідуємо рекомендаціям урядів, – пояснив Росс. – Але думаю, рано чи пізно люди повинні повернутися до роботи. Не знаю, чи буде до цього часу питання вирішене на всі 100%.

Якщо ми будемо чекати 100%-ного вирішення – поки винайдуть вакцину і дадуть її всім людям, – то складно припустити, коли саме таке станеться.

Тому нам потрібно прийняти рішення про те, в який момент буде правильно і справедливо повернути людей на роботу. Вони зможуть продовжувати робити те, що робили раніше – можливо, дотримуючись при цьому суворіших запобіжних заходів».

Також Брон зазначив, що в Ф1 має бути план щодо можливих випадків виявлення COVID-19 у паддоці.

«Якщо раптом виявиться, що в якійсь команді у кого-то виявлено коронавірус, нам буде важливо розібратися, де це сталося – на трасі, на базі? І заздалегідь мати план дій в такій ситуації».

 

Галерея болідів Ф1 2020 року:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Red Bull
Фотограф: Racing Point
Фотограф: McLaren
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: Renault
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Haas
Фотограф: Williams

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest