Формула 1 перейшла у віртуальну реальність

Автор: Роман Галімон | 21 Бер, 2020

В той час як всі весняні етапи Формули 1 скасовані або перенесені, організатори хоч якось намагаються компенсувати події Гран Прі.

Першим очевидним кроком стало проведення скасованих етапів у віртуальній реальності на ігрових платформах для офіційної гри F1 2019.

Перша з таких гонок, й це буде Гран Прі Бахрейну, відбудеться вже 22 березня й на неї запрошені чинні гонщики Ф1, яким звісно будуть протистояти віртуальні.

Минулого року на аналогічній віртуальній чемпіонат був цілий відбір, але зараз схоже все відбудеться за особистими запрошеннями для відомих сім-гонщиків.

Дистанція гонок складатиме 50% від реальної, й в Бахрейні це буде 28 кіл. Після цього будуть організовані й інші етапи.

Всі події транслюватимуть наживо на офіційних каналах Ф1 в Youtube, Facebook і Twitch. Старт віртуального Гран Прі Бахрейну призначений на 22:00 за київським часом.

 

Ферстаппен відмовився

Цікаво, що Макс Ферстаппен, який відомий своєю жагою до віртуальних гонок (як й Ландо Норріс) оголосив, що не братиме участі у віртуальній Ф1.

Причина, здається, доволі несподіваною спочатку, але все ж зрозумілою.

«Я не поїду, – сказав Макс нідерландського телеканалу Ziggo Sport. – Я ж ніколи не грав в цю гру. Будуть потрібні дні на те, аби в ній розібратися. І я зараз не хочу цим займатися.

Я досить зайнятий іншими іграми. І перемикатися між ними для мене важко. До того ж, я беру участь в гонках, щоб перемагати. Не хочу плентатися позаду. Краще не брати участь зовсім».

Ферстаппен також натякнув, чому іншим професійним гонщикам буде важко боротися про віртуальних гравців.

«Практика у віртуальних перегонах дуже важлива. А ще важливо розбиратися в налаштуваннях і таке інше. Мій напарник по команді у віртуальних перегонах Руді ван Бюрен в цьому дуже добрий, тому його навички нам сильно допомагають».

Не тільки віртуальні

Проте Формула 1 запропонує не лише віртуальні гонки, але й реальні. Хоча це будуть записи попередніх етапів. На разі, замість Гран Прі Бахрейну покажуть неймовірну гонку етапу Бразилії 2016 року.

Безкоштовна трансляція в інтернеті почнеться 21 березня о 17:00 за київським часом.

Якщо не пам’ятаєте результатів, то рекомендуємо переглянути цю гонку. Натякнемо лише, що вона була дощовою.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest