Формула 1 змінила вибір шин та передстартову процедуру

Автор: Редакція | 23 Чер, 2020

Напередодні старту сезону Ф1 2020 року стало відомо про рішення Світової ради FIA, які стосуються питань розподілу гуми, комендантської години і передстартової процедури.

Через необхідність зробити процес проведення Гран Прі простішим й дешевшим, організатори Ф1 разом із FIA розробили та скорегували ряд окремих процедур.

Зокрема, тепер всі команди отримуватимуть на гоночний вікенд однаковий набір сліків: 8 комплектів Soft, 4 Medium та 1 Hard.

Також скориговані терміни оголошень про склади для майбутніх Гран Прі: це дев’ять тижнів для європейських гонок та 15 для виїзних. Раніше термін у кожному випадку був на тиждень меншим, а зміни обумовлені тим, що фактично фінальний календар ще не оголошений.
Крім того, стартова процедура скорочена з 30 хвилин до 20, адже гостей та інших сторонніх осіб на решітці тепер не очікується.

До того ж колеса мають бути встановлені на машини за п’ять хвилин до початку прогрівочного кола, а не за три. Більш того, за новою процедурою частина механіків повинна залишити решітку після «п’ятихвилинного сигналу», а це може ускладнити роботу з болідами та призвести до несподіванок на старті.

Зачепили зміни й так звану комендантську годину. У четвер і п’ятницю співробітники команд можуть провести в боксах додаткову годину, через що загальна тривалість часу, коли не можна бути присутнім на трасі, скоротилася з дев’яти годин до восьми.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest