Гаслі залишається у Ф1 із AlphaTauri

Автор: Роман Галімон | 28 Жов, 2020
П'єр Гаслі

Французький гонщик Ф1 П’єр Гаслі залишиться в команді AlphaTauri. Контракт підписаний на ще на один рік й діятиме до кінця 2021 року.

Після перемоги на Гран Прі Італії вважалось, що Гаслі має знову перейти до команди Red Bull Racing, звідки його «понизили» до стайні з Фаенци посеред минулорічного сезону, замінивши на Алекса Албона.
Але під час Гран Прі Португалії керівник спортивної програми Red Bull доктор Гельмут Марко оголосив, що Гаслі точно не перейде до старшої команди.

Сьогодні вже молодша команда AlphaTauri повідомила про новий контракт з П’єром Гаслі, який вже був готовий, за припущеннями, перейти в іншу команду (й Renault була одним із варіантів).

Проте до кінця 2021 року француз все ж залишиться у команді з Фаенци.

Гаслі також у мережах прокоментував свій новий контракт: «1 подіум + 1 перемога в гонці означає, що ми продовжуємо рухатися з моїми хлопцями з AlphaTauri. Я зроблю все можливе, аби досягти успіху цим хлопцям. Ще рік у білому! Найкраще ще попереду».

При цьому, ситуація з Албоном дійсно виглядає дивною, адже його результати явно не відповідають Максу Ферстаппену. З усього можна зробити висновок, що Red Bull Racing вже визначилась з другим пілотом й ним, за припущеннями, буде Серхіо Перес.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея AlphaTauri AT1:
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri
Фотограф: AlphaTauri

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest