Гонщик Ф1 пропустить Гран Прі Британії через виявлення коронавірусу

Автор: Редакція | 30 Лип, 2020
Серхіо Перес

Мексиканський гонщик Серхіо Перес не зможе виступити на Гран Прі Великої Британії у Сільверстоуні після того, як його тести показали позитивну реакцію на COVID-19.

Гонщик Racing Point був відсутній на треку в четвер після самоізоляції, на яку він пішов, коли команда зробила перший тест.

Після повторного тесту пізніше того ж дня було підтверджено, що він інфікований коронавірусом.
«Перес пішов на самоізоляцію відповідно до вказівок органів охорони здоров’я та продовжить дотримуватися процедури, призначеної цими органами влади», – йдеться у повідомленні, виданому Формулою 1 та FIA.

«За сприяння місцевого організатора Гран Прі Великої Британії, місцевих органів охорони здоров’я та делегата FIA, було розпочато повне дослідження всіх тісних контактів, які теж були поставлені на карантин.

Процедури, встановлені FIA та Формулою 1, передбачають швидке стримування інциденту, який не матиме більшого впливу на подію цими вихідними».
У Формулі 1, в якій введені суворий режим тестування та інші протоколи безпеки під час проведення етапів, підкреслили, що це вперше, коли гонщик отримав позитивні тести.

Зі свого боку команда Racing Point підтвердила, що її гонщик фізично почувається добре й знаходиться в гарному настрої й колектив має незабаром оголосити заміну для Переса, адже команда із Сільверстоуна прагне виступити якомога краще біля своєю бази та використати для цього два боліди.

Враховуючи що на треку в Сільверстоуні пройдуть одразу два етапи Ф1, команді терміново потрібно знайти заміну. Серед кандидатів: Ніко Хюлькенберг, який залишився без контракту цього сезону, та Джордж Расселл, контрактом якого керує Mercedes і якого тимчасово можуть пересадити у швидшу клієнтську команду, а команда Williams на цей час обере гонщика із наявних  резервних пілотів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Racing Point RP20:
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest