Гонщик Ferrari пообіцяв контролювати свій інстинкт вбивці

Автор: Роман Галімон | 02 Лют, 2020

Гонщик Ferrari Шарль Леклер зізнався, що має переглянути свою поведінку на трасах Ф1 у 2020 році.

Минулий сезон став для Леклера дебютним за кермом Ferrari. І хоча до цього він провів лише один рік за кермом сучасного боліда Ф1 у Sauber, Шарль зміг здивувати багатьох тим, як він майже одразу нав’язав боротьбу напарнику Себастьяну Феттелю.

Проте перший сезон за Скудерію висвітлив й деякі проблеми. Аварія в кваліфікації Гран Прі Азербайджана, іноді непотрібна боротьба з напарником, й аварія на Гран Прі Бразилії, де жоден із гонщиків вирішив не пропускати іншого.

Ferrari вже кілька разів заявляла, що відносини між гонщиками стали нормальними, що вони все обговорили й у подальшому такому не буде.

Однак, здається проблема нікуди не зникла й сам Шарль зазначає, що йому потрібно буде попрацювати над собою, аби уникати минулорічних проблем.

«Щойно я сідаю в машину, у мене з’являється інстинкт вбивці», – сказав він для видання Motor Sport Magazine.

«Я не хочу фінішувати другим чи третім, четвертим чи п’ятим; ці місця не мають значення. Я думаю, що це сила, але це може бути й слабкістю.

Деякі помилки, які я зробив минулого року, є частиною цього менталітету, бо я все це робив у моменти, в які я міг би просто атакувати менше.

Я не всім буду подобатися, але я такий, який є. Цей менталітет має деякі позитивні моменти, але може завдати шкоди в деяких інших моментах. Мені потрібно це контролювати. З досвідом це прийде».

Раніш у Ferrari пообіцяли змінити філософію свого боліда Ф1 та застосувати інший підхід на тестах.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest