Гран Прі Бельгії: гонщики Mercedes очолили першу практику

Автор: Редакція | 28 Сер, 2020
Валттері Боттас

Гонщик Mercedes Валттері Боттас показав найкращий час у першому тренуванні Гран Прі Бельгії, проте його напарник Льюїс Хемілтон відстав лише на 0,069 секунди.

Спа-Франкоршам зустрів команди прохолодною погодою й хмари постійно натякали на можливість накрапання дощу. До речі, протягом вікенду появу «мокрих» умов все ж очікують.

Гонщики Mercedes майже одразу очолили протокол й сьогоднішній іменник Боттас, попри скарги на проблеми у поворотах, показав найкращий час 1:44.493.

Найближчим до фіна був його партнер по команді, а також Макс Ферстаппен із Red Bull Racing, який відстав лише на 0,081 секунди.
Гонщики Racing Point знову показали, що на швидкісному треку можуть розганяти свої рожеві «Мерседеси» до гарних швидкостей й Серхіо Перес очолив дует команди, який разом із Ленсом Строллом зайняв четверте й п’яте місце в протоколі.

З шостого місця розриви вже значно зросли й Алекс Албон, який програв напарнику майже пів секунди, очолив групу з гонщиків Renault та McLaren.

Команда Ferrari схоже вирішила не прискорювати події вікенду й працювала за своєю програмою, яка вивела гонщиків лише на 14 та 15 місце. Те, що у болідів команди не було помічено жодних очевидних проблем, говорить про можливість стайні додати, але навряд чи Скудерія повторить минулорічний успіх.

А ось у клієнтських команд Ferrari схоже виникли проблеми: обидва гонщики Haas зробили лише інсталяційне коло, як й Антоніо Джовінацці на боліді Alfa Romeo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest