Гран Прі Бельгії: Хемілтон – перший, Феттель – останній у третій практиці

Автор: Роман Галімон | 29 Сер, 2020
Льюїс Хемілтон

Британський гонщик Ф1 Льюїс Хемілтон став найшвидшим у третій практиці.

Протягом майже всієї сесії на окремих ділянках траси починало накрапати, однак справжній дощ так й не пішов, а на останніх хвилинах взагалі вийшло сонце, що дало гонщикам можливість протестувати кваліфікаційні режими.

Читайте також:
Саме на останніх хвилинах Хемільтон проїхав найкраще коло за 1:43,255, але другим після нього неочікуванно опинився Естебан Окон на Renault з відставанням 0,230 секунди. Хоча спочатку саме француз очолив протокол, а британець посунув його нижче.

Слідом за ними третій час показав Ландо Норріс на McLaren. Валттері Боттас, який лідирував впродовж більшої частини сесії на останньому колі помилився й не зміг поліпшитись.

Макс Ферстаппен на Red Bull більшу частину сесії тримався на другому місці, поступаючись Боттасу 0,083 секунди. Однак на останніх хвилинах, коли більшість пілотів показали свій найкращий час, Ферстаппен потрапив у трафік і не зміг поїхати швидке коло.
Протягом сесії проблеми виникли на боліді Haas Кевіна Магнуссен. В середині тренування він показав сьомий час, але потім поскаржився по радіо на те, що щось зламалося в районі педального вузла й відправився в бокси, де й залишився до завершення сесії.

Команда Ferrari, схоже, не змогла вирішити свої вчорашні проблеми з прогріванням шин. Шарль Леклер зміг показати лише 17-й час, а Себастьян Феттель й зовсім – останнім, поступившись Хемілтону більше двох секунд з кола.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Гран Прі Бельгії 2020 року:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Red Bull Racing
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest