Гран Прі Британії: Хемілтон здобув сьомий поул у Сільверстоуні

Автор: Роман Галімон | 01 Сер, 2020
Льюїс Хемілтон

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон стартуватиме з поул-позиції на Гран Прі Великої Британії.

Перший сегмент майже не залишив питань щодо швидкості Mercedes, яка начебто зникла у п’ятницю, адже Льюїс Хемілтон та Валттері Боттас впевнено очолили протокол після першої спроби й фін показав час 1:26.092.

Проте між ними зміг вклинитися Макс Ферстаппен, але Боттас підняв планку ще вище – 1:25.801

З іншого ж боку протоколу команди Haas та Alfa Romeo, попри непогані результати в практиках, боролись за вихід у Q2, але не пройшли. Компанію їм склав Ніколя Латіфі, який ще й вилетів на останніх хвилинах.
У другому сегменті кілька гонщиків спробували показати свої найкращі кола на Medium, аби стартувати у гонці на цьому ж комплекті та мати стратегічну перевагу.

Це вдалося зробити Боттасу (1:25.015), Ферстаппену та Леклеру. Але Хемілтон на своєму швидкому колі не втримав машину та вилетів, а коли виїжджав заніс щебень з зони безпеки, що завадило іншим гонщикам.

Тому гоночна дирекція вирішила зупинити кваліфікацію за 8 хвилин до кінця Q2.

Після поновлення сесії Хемілтон одразу показав 1:25.347 й став другим у протоколі, програвши 0,3 секунди напарнику.

Інші гонщики (крім Феттеля та Стролла) виїхали на другу спробу Q2 на Soft. Проте лідери відмовились від свої спроб й повернулись у бокси без покращення, аби стартувати завтра на Medium. Також не покращили свої результати Феттель та Стролл, але вони залишились у топ-10.

У фінал кваліфікації не пройшли Гаслі, Албон, Хюлькенберг, Квят та Расселл. Проте Квята ще чекає штраф за заміну коробки передач, а Рассела очікують стюарди для пояснень дій під жовтими прапорами.
На фінальну спробу вже ніхто у Medium не виїжджав, але все ж команди продовжували робити помилки: Ferrari при виїзді Леклера не пропустила Сайнса й тепер інцидент розглядатиметься після сесії.

Хемілтон одразу показав недосяжний результат – 1:24.616. Боттас був у 0,150 секундах, а інші гонщики, починаючи з Ферстаппена, у більше ніж одній секунди. За ним був Стролл, два боліда Ferrari, два McLaren та два Renault.

У другій спробі на повністю новому Soft Хемілтон ще покращив свій результат (1:24.303) й здобув сьомий для себе поул у Сільверстоуні. Також зміг покращитися Леклер, який вийшов тимчасово на третє місце, поки його звідти не посунув Ферстаппен.

Також змогли покращитись гонщики McLaren та Renault, а Феттель після череди помилок на колі опустився на десяте місце.

Після кваліфікації також будуть розглянуті інциденти з Оконом та Райкконеном, які загрожують погіршити їхні стартові позиції.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest