Гран Прі Італії: Боттас та гонщики McLaren у топ-3 перед кваліфікацією

Автор: Роман Галімон | 05 Вер, 2020
Валттері Боттас

Гонщик Mercedes Валттері Боттас очолив протокол третьої практики Гран Прі Італії, в той час як недалеко від нього розташувались пілоти McLaren.

Сонце настільки розігріло трасу в Монці, що перші 15 хвилин гонщики взагалі не поспішали виїжджати на трек.

Майже від початку гонщики Mercedes показали, що їх буде важко дістати, й у першій половині години відставання суперників складало близько 0,6 секунди.
Проте потім траса почала розігріватись й Естебан Окон підійшов до срібних стріл на відстань 0,3 секунди, а Макс Ферстаппен взагалі вийшов на перший рядок протоколу (з часом 1:20.456) та ще й на гумі Medium. Вочевидь Red Bull планує стартувати в гонці саме на «середній» гумі.

При цьому, гоночна дирекція продовжила карати пілотів за порушення меж траси й, наприклад Леклер та Албон були позбавлені своїх результатів.

На останніх хвилинах, коли гонщики почали випробовувати кваліфікаційні налаштування, гонщики Mercedes знову пішли у відрив й Боттас з часом 1:20,089 очолив протокол. З ним намагався поборотися Хемілтон, але помилився на своєму колі.

Інші команди, зокрема Ferrari, спробували навіть «тягну» своїх гонщиків дуетами зі створенням сліп-стріму, аби другий гонщик отримав менше аеродинамічного спротиву.

Однак, гонщики McLaren навіть без сліп-стріму змогли увійти до топ-3 практики.

Шанси покращитись для інших зіпсував болід Ріккардо, на якому виникли механічні проблеми й він зупинився на трасі. Тренування було зупинено червоними прапорами, але не час сесії, адже гоночний вікенд у Монці щільно розписаний.

Лише за дві хвилини до кінця з’явились зелені прапори й всі гонщики виїхали на трек, створивши чергу перед Параболикою й отримавши шанс на одне швидке коло.

При цьому, дехто (як Феттель) просто не встиг доїхати до старту кола через трафік, а Хемілтон ледь не потрапив в аварію, коли намагався уникнути зіткнення з машинами, що істотно зменшили швидкість.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest