Гран Прі Італії: Mercedes випередила суперників у п’ятницю майже на секунду

Автор: Роман Галімон | 04 Вер, 2020
Льїюс Хемілтон

Гонщики команди Mercedes майже на секунду випередили найближчих суперників у п’ятничних тренуваннях Гран Прі Італії.

Схоже, Монца стане черговим автодромом, де боліди Mercedes доведуть свою перевагу й поки не видно суперників, які можуть їм завадити.

Перша практика – Боттас лідирує

Вже зранку пілоти Mercedes показали, що суперники зможуть боротися лише за останнє місце на подіумі, а Валттері Боттас знову натякнув напарнику, що хоче нав’язати боротьбу, проїхавши коло за 1:20.703, чим очолив протокол. При цьому, Льюїс Хемілтон поступився напарникові 0,245.

Єдиний суперник «срібних стріл», який на разі зміг розділити пілотів Mercedes у заліку пілотів, Макс Ферстаппен почав тренування не найкращим чином: з вилітом у повороті «Аскарі», де пошкодив передню частину машини. Після чого нідерландець все ж зміг вибратися з гравію та повернутися в бокси, але сесія все ж була зупинена червоними прапорами.

Тим часом Алекс Албон показав третій час (з відставанням 0,797 с), а четвертий результат був у Данііла Квята (+0,852). П’ятірку кращих замкнув Ферстаппен.

Для Ferrari домашні стіни поки не працюють: Шарлю Леклеру вдалось показати 11-ий час завдяки тому, що його «протягнув» Кімі Райкконен, проте Себастьян Феттель на жорсткій гумі показав лише 19-й час.

З інших подій можна відзначити проблеми в системі охолодження Haas Кевіна Магнуссена, в той час як тест-пілот Williams Рой Ніссані заміняв за кермом Джорджа Расселла.

Друга практика – Хемілтон відповідає

Після обіду Хемілтон додав й з часом 1: 20.192 на 0,262 секунди випередив свого напарника Боттаса. При цьому, британець показав й найкращий час п’ятниці.

Третій результат дня показав Ландо Норріс, але й він був майже на секунду гіршим за час лідера.

Схоже, що саме на цьому рубежі й відбудеться основна боротьба, де будуть замішані майже всі пілоти команд-середняків.

Проте гонщикам варто зважати на те, що судді можуть анулювали швидкі кола у разі порушення меж траси. Це вже відбулось в п’ятницю з гонщиками Mercedes, Даніелем Ріккардо та й іншими пілотами.

До речі, саме Ріккардо можна вважати прихованим лідером групи середняків, адже його позбавили найкращого (на той момент третього) часу за порушення кордонів траси. Можливо, знайдена швидкість Renault зможе подарувати нам хоча б натяк на боротьбу за перемогу в Італії.

Але й вперше після Гран Прі Іспанії у десятку також увійшов й гонщик Ferrari. Леклер знову знайшов швидкість, й Феттель відстав від нього не набагато. Втім, у Себастьяна були й проблеми: його знову розвернуло й він вдарив бар’єр, але зміг повернути машину в бокси.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest