Гран Прі Китаю перенесено на невизначений термін

Автор: Андрій Іванов | 12 Лют, 2020

Гран Прі Китаю 2020 року, запланований на 17-19 квітня, буде перенесений через спалах епідемії коронавірусу.

Формула 1 підтвердила, що промоутер Гран Прі Китаю Juss Sports Group офіційно запитав про відтермінування гонки в Шанхаї після тривалих консультацій с Федерацією автомобільного й мотоциклетного спорту КНР і Шанхайською спортивною адміністрацією.

На тлі епідемії, а також у зв’язку з тим, що Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила коронавірус глобальною надзвичайною ситуацією, Формула 1 разом з керівним органом FIA спільно вирішили задовольнити запит про відтермінування, щоб забезпечити здоров’я та безпеку персоналу, учасників чемпіонату й фанатів.

Формула 1 і FIA продовжать тісно співпрацювати з командами, промоутером гонки, китайською федерацією та місцевою владою, щоб стежити за ситуацію. Усі сторони вивчають потенційно альтернативні дати для проведення Гран Прі наприкінці року, якщо ситуація покращиться.

«Гран Прі Китаю завжди був важливою частиною календаря Ф1, і місцеві вболівальники завжди неймовірні, – йдеться в заяві Формули 1. – Ми всі з нетерпінням чекаємо на гонку в Китаї якомога швидше і бажаємо всім у цій країні всього найкращого в цей важкий час».

Раніше планувалось, що Гран Прі Китаю міг помінятися датами із Гран Прі Росії, але промоутери останнього відмовились це робити.

На разі перспективи перенесення китайського етапу Ф1 на інші дати виглядають малоймовірними, адже весь календар Ф1 розписаний до кінця року.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest