Гран Прі Тоскани: Mercedes стала найкращою у п’ятницю

Автор: Роман Галімон | 11 Вер, 2020
Валттері Боттас

Гонщики Mercedes очолили протокол другого тренування Гран Прі Тоскани, а Валттері Боттас знову встановив рекорд у Муджелло.

Після першої практики, коли фанатам Ferrari начебто була дана надія, у другій все стало на свої місця.

Валттері Боттас знову показав найкращий час на треку в Муджелло й з колом 1:16.989 перевершив свій результат ранішнього тренування, оновивши й власний рекорд майже на секунду.
Зміг також прискоритись Льюїс Хемілтон та Макс Ферстаппен, які опинились від лідера протоколу в 0,2 секунди, а ось інша група відстала набагато більше.

Албон, який програв майже секунду лідеру сесії, був попереду двох гонщиків Renault лише у 0,068, й між іншими пілотами топ-10 аналогічні невеликі розриви.

Нова аеродинаміка McLaren поки не працює й можливо на фоні їхніх проблем, гонщики Ferrari змогли піднятись трохи вище: Леклер – 10-й, Феттель – 12-й.

Крім того, Ландо Норріс розбив машину на одному зі своїх швидких кіл, після чого сесія була зупинена червоними прапорами.

Проблеми також були й у Haas, а болід Ромена Грожана взагалі зміг проїхати лише 5 кіл.

Також Кімі Райкконен, який до речі обійшов у протоколі обидві Ferrari, не поділив місце в першому повороті з Серхіо Пересом, котрий занадто агресивно атакував фіна.

Вже після завершення сесії болід Феттеля зупинився на трасі, й несправність була дуже схожа на той момент, коли Леклер зупинився в Барселоні, але тоді зміг завести мотор завдяки батареї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest