Red Bull та Ferrari випередили Mercedes у другій практиці Гран Прі Туреччини

Автор: Редакція | 13 Лис, 2020
Ферстаппен

Макс Ферстаппен та Шарль Леклер випередили суперників із Mercedes у другій практиці Гран Прі Туреччини.

Після ранкової сесії, коли пілотам доводилося боротися з майже повною відсутністю зчеплення, учасники Гран Прі Туреччини змогли приступити до продуктивнішої роботи. Час кола впав на сім секунд, а на машинах з’явилися сліки Soft.
При цьому Макс Ферстаппен зміг залишитись на горі протоколу. Нідерландець проїхав своє краще коло за 1: 28.330.

Другим день завершив Шарль Леклер з Ferrari (+0,401) й лише слідом у протоколі розташувалися пілоти Mercedes, причому Валттері Боттас вдруге випередив Льюїса Хемілтона.

Алекс Албон став першим із тих, хто програв лідеру більше секунди, слідом за пілотом Red Bull тренування закінчили представники AlphaTauri.

Себастьян Феттель зіпсував один зі своїх комплектів шин жорстким блокуванням і в підсумку показав восьму швидкість.
Цікаво, що команди оперативно скоригували свої програми і в другому тренуванні приділили більше часу пошуку швидкості, а до довгих серій перейшли лише наприкінці сесії.

Погода протягом заїздів залишалася досить прохолодною, температура асфальту не перевищувала 21 градус, причому поступово знижувалася протягом заїздів. Це призвело до значної кількості розворотів.

Однак тренування обійшлося без серйозних подій та поломок, всі її учасники проїхали понад 30 кіл, лідером за пройденою дистанцією виявився дебютант траси Леклер, який подолав коло 44 рази.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest