Хемілтон перейде до Ferrari – Едді Джордан

Автор: Ольга Журавель | 07 Тра, 2020

Колишній власник команди Формули 1 Jordan, Едді Джордан поділився своїм баченням майбутнього Формули 1 після завершення пандемії корона вірусу.

Ірландець вважає, що економічна криза через пандемію призведе до величезних змін у пелотоні Ф1 – так чи інакше з Великого Цирку підуть великі гравці, а пілотам доведеться шукати інші команди.

«Світ не лише надзвичайно змінився через корона вірус – змінилася система цінностей. Екологічна обізнаність тепер на вершині цього списку. Для босів корпорацій це означає, що вони теж переосмислять ситуацію, – цитує Джордана німецький телеканал Sport1. – Я переконаний, що такі виробники, як Mercedes, Honda і, можливо, Renault підуть із Формули 1 у найближчі два роки.

Керівництво Mercedes не може досягти нічого більшого. Вони досягли всього – все виграли. За таких обставин вони не можуть виграти більше. Вони продадуть свою команду, можливо Лоуренсу Строллу, який прагне зробити чемпіоном світу свого сина і бренд Aston Martin. З його нинішньою командою Racing Point це буде важко».
За словами Джордана, Mercedes «вступить у більш інтенсивне партнерство з McLaren, як це було раніше».

Він зауважив, що частиною проблеми для команди Mercedes є те, що її головний спонсор Petronas також матиме великі проблеми через кризу: «Ціни на нафту падають, отже нафтові компанії більше не можуть дозволити собі мільйонні зобов’язання щороку. Тому Petronas також доведеться піти. Це прорве величезну діру в бюджеті».
Але Джордан вірить, що Ferrari залишиться: «Вони інші. Формула 1 у них у крові, тому Ф1 не обговорюється. Їхні погрози це лише попереджувальні постріли. Надалі Ferrari, Red Bull і, ймовірно, McLaren-Mercedes знову стануть стовпами Ф1».

Саме тому він думає, що Себастьян Феттель у 2021 році перейде до McLaren, а Льюїс Хемілтон займе його місце у машині з Маранелло.

«Льюїс перейде до Ferrari. Тільки італійці можуть дозволити собі платити пілоту таку зарплату, і вони знають, що він того вартий», – сказав Джордан.

Галерея Льюїса Хемілтона:
Фотограф: Ф1
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Льюїс Хемілтон
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментарХемілтон перейде до Ferrari - Едді Джордан
Чому Хемілтон має перейти до Ferrari?

Колишній власник команди Формули 1 Jordan, Едді Джордан поділився своїм баченням майбутнього Формули 1 після завершення пандемії корона вірусу.
Pin It on Pinterest