Хемілтон підтвердив перемовини з Ferrari

Автор: Роман Галімон | 03 Гру, 2019

Британський гонщик Ф1 Льюїс Хемілтон підтвердив, що зустрічався з представниками команди Ferrari, проте поки не розкрив деталі зустрічі.

Минулого тижня італійська преса з’ясувала, що Хемілтон двічі протягом року зустрічався з президентом компанії Ferrari Джоном Елканном. При цьому, мотивом до перемовин була явно не купівля нового суперкара з Маранелло.

Читайте також:

Ситуація в Mercedes розвивається таким чином, що у найближчі роки компанія Daimler вирішила зменшити витрати на команду Ф1 й, можливо, на зарплати гонщикам, точніше Хемілтону.

З огляду на те, що єдиною командою в пелотоні, яка може «потягнути» гонорари британця, є Скудерія, то вибір очевидний. З іншого боку, це гарний козир у перемовинах із Mercedes.

Більше того, Хемілтон навіть не став заперечувати факти перемовин, проте, звісно, без деталей.

«Не бачу в цьому нічого поганого, – цитує Льюїса видання La Gazzetta dello Sport. – Все, що відбувається за зачиненими дверима, залишається в секреті. Включаючи те, з ким ти зустрічався.

Я багато років не дивився на інші варіанти і рухався прямою колією. Вважаю, я все ще на ній, і шанси, що я її зміню, невеликі. Але я не думаю, що дивитися по сторонах неправильно».

При цьому Хемілтон підкреслив, що не тільки він розглядає різні варіанти: «Я знаю, що Тото Вольфф теж дивиться на всі боки, і лише він знає, що для нього краще. Мені подобається моя команда, і я не зможу швидко вирішити її залишити. Але я вважаю розумним сісти й подумати, чого хочу. Я й далі націлений виступати й поки не можу сказати напевно, що я вирішу».

Цікаво, що Вольфф був готовий до питань про переговори Хемілтона із Ferrari й під час Гран Прі Абу-Дабі заявив, що йому та команді не потрібно панікувати в цій ситуації.

«Я зовсім не проти цього. Це вільний світ, і я вважаю природним, що кожен вивчає різні варіанти продовження кар’єри. У мене в цьому плані немає жодних проблем. Гонщик завжди буде намагатися опинитися в найшвидшій машині, а найшвидшій машині потрібен найкращий гонщик.

Я абсолютно розслаблений. Нам потрібно спробувати надати гонщикам найшвидшу машину. І якщо ми зможемо зробити це, я на сто відсотків упевнений, що у нас буде кращий склад пілотів.

І поки все вказує на те, що наші відносини з Льюїсом не повинні припинитися – але ніколи не дізнаєшся, як все складеться насправді. Моїм особистим пріоритетом залишається продовження успішної роботи з Льюїсом».

Отже 2020-й рік буде цікавим з точку зору трансферів, адже у Себастьяна Феттеля та Макса Ферстаппена теж закінчуються контракти. Хто де опиниться?

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest