Хемілтон став кращим у першій практиці Гран Прі Бахрейну

Автор: Роман Галімон | 27 Лис, 2020
Валттері Боттас Гран Прі Бахрейну

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон показав найкращий час у першому тренуванні Гран Прі Бахрейну.

Формула 1 вирушила на фінальні етапи до Близького сходу, два з яких відбудеться на міжнародному треку Бахрейну.

Команди, як завжди, почали першу сесію вікенду з вивчення роботи новинок, для цього багато хто використовував аеродинамічні рами з датчиками на болідах, а на Ferrari навіть був помічений «ліхтарик» під днищем.

Льюїс Хемілтон майже одразу показав найкращий час на 1.30,503 на Hard, проте вже незабаром Валттері Боттас, а потім знову Хемілтон покращили результат у протоколі. Найближчими до них були Серхіо Перес та гонщики Red Bull.

За півгодини після старту сесії гонщики почали пробувати гуму Soft та сильніше атакувати. Наслідки цього не минулися: Грожан вилетів в 10-му повороті, а Леклер у 3-му. При цьому француз повністю зруйнував гуму й повернувся в бокси. Проблеми з перегальмуванням у 10-му повороті деякий час були й у Боттаса.

Результати деяких гонщиків періодично були анульовані, адже вони виїжджали за межі траси.

Гонщики Red Bull явно скаржились на гуму й були у секунді в лідерів, а боліду Ферстаппена потребував втручання під час сесії.

Наприкінці сесії команди почали попереджувати пілотів про можливість дощу й можливо кількість болідів на трасі збільшилась в намаганні якомога краще підготуватись для подвійного вікенду в Бахрейні.

Проте Mercedes лише пришвидшилась й найкращий час залишився за Хемілтоном – 1.29,033. Боттас був у 0,449 с, а Перес та Сайнс показали час майже в секунді від кращого.

Цікаво, що обох гонщиків RBR обійшов П’єр Гаслі, а у топ-10 увійшли також гонщики Renault та Ленс Стролл.

Серед інших варто відмітити появу Роберта Кубіци за кермом боліда Alfa Romeo, за яким він показав 13-й час.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.