Хемілтон несподівано став кращим у третій практиці Ф1 в Сочі

Автор: Редакція | 26 Вер, 2020
Льюїс Хемілтон

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон показав найкращий час на третій тренуванні Ф1 в Сочі.

Британець майже на вісім десятих випередив свого напарника Валттері Боттаса, за яким недалеко був Карлос Сайнс, який показав третій час.

Протягом більшої частини тренування на першій сходинці знаходився Боттас – а час Хемілтона був тільки третім. Однак приблизно за 10 хвилин до закінчення сесії лідер чемпіонату покращив свій час майже на секунду.
Результат Хемілтона став найкращим часом вікенду, але він приблизно на півсекунди гірший за час Шарля Леклера в суботньому тренуванні торішнього етапу Ф1 в Сочі.

Практично всі пілоти показали свої найкращі часи на м’яких шинах. Гонщики Mercedes, AlphaTauri, Alfa Romeo, Haas, Williams, а також Макс Ферстаппен протягом тренування їздили виключно на складі Soft, в той час як пілоти Ferrari, McLaren, Renault, Racing Point і Алекс Албон в першій половині сесії використовували й шини Medium.

П’єр Гаслі став учасником найпомітнішого інциденту під час тренування – приблизно на екваторі сесії машина Гаслі пішла в занос при проходженні 15-го повороту. У цій точці траси відбійники знаходяться порівняно недалеко від траєкторії – але до контакту з ними справа не дійшла, й болід AlphaTauri не отримав пошкоджень.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest