Хемілтон розповів коли завершить кар’єру Ф1

Автор: Роман Галімон | 25 Лис, 2019

Британський гонщик Льюїс Хемілтон вже кілька років залишається на верхівці Формули 1 та розповів, що може його змусити завершити кар’єру.

Гран Прі Бразилії був одним із найвидовищніших етапів Ф1, де доля перемоги була з’ясована лише на останніх колах, а чинний чемпіон Хемілтон був змушений захищатися та боротися з молодими пілотами, які прийшли до чемпіонату цього або минулого року.

Читайте також:

Після гонки британець вже заявляв, що відчуває як його наздоганяє молодь і лише привітав це. Проте під кінець сезону все більше питань Хемілтону стосується того, які умови для нього будуть неприйнятні й коли він вирішить піти з Ф1, а можливо й з автоспорту.

«Поки у мене відмінна реакція, – заявив у відповідь на таке питання Хемілтон в ефірі шоу Грема Нортона на BBC. – У чомусь з віком ти стаєш гіршим, але це можна компенсувати за рахунок тренувань. Однак настає момент, коли й це перестає допомагати.

У нас дуже вимогливий чемпіонат. І щоб відповідати цьому рівню, доводиться постійно чимось жертвувати. Це забирає все більше й більше часу, яке ти міг би проводити з сім’єю і друзями. І одного разу може настати момент, коли ти просто не захочеш продовжувати».

Наступного сезону Хемілтон може наблизитись до двох непохитних рекордів Міхаеля Шумахера з кількості перемог на Гран Прі й кількості титулів у Ф1. Мабуть, це те ж буде для нього серйозним мотиватором.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest