Хорнер пояснив однорічне подовження контракту з Honda

Автор: Роман Галімон | 30 Лис, 2019

Керівник команди Red Bull Racing Крістіан Хорнер розповів, чому японський виробник продовжив контракт з постачання двигунів лише на один рік.

Цього тижня компанія Honda оголосила, що залишається в Формулі 1 ще на один рік. Це явно не та відповідь, на яку очікували в Red Bull.

Крім того, в Honda наголосили що хотіли б бачити реальне скорочення витрат, адже не плануюють вкладати великі кошти у програму Ф1.

 Читайте також:

Хорнер ефірі Sky F1 висловив сподівання, що японський виробник залишиться й далі у чемпіонаті.

«Перш за все, це чудова новина – у нас є мінімум два стабільних роки, – сказав Хорнер. – Але їм хочеться подивитися на те, що стане з правилами після 2021 року в частині планів по заморожуванню конструкції двигунів з метою зниження витрат. Мотори зараз обходяться всім занадто дорого. І вважаю, що всім автовиробникам хотілося б знизити витрати.

Ми говорили з ними про майбутнє. І обговорювали не тільки 2021 рік. Завдяки тому, чого ми вже досягли разом, у них з’явився апетит. Тому тепер треба дочекатися повної ясності у частині технічних правил.

У нас вже є три перемоги, хоча могло б бути й більше. Ми виграли два поула. Для нас з ними це успішний рік. Ми задоволені надійністю силових установок, бачимо, що потужність стає все вищою. Легко працювати з людьми, які поділяють ті ж цілі й ті ж цінності. Для нас це особливі відносини».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest