Команда Ф1 Haas звільнила своїх гонщиків

Автор: Роман Галімон | 22 Жов, 2020

Гонщики Ф1 Ромен Грожан та Кевін Магнуссена майже одночасно повідомили, що не виступатимуть за команду Haas у 2021 році.

Грожан та Магнуссен через свої акаунти в соцмережах підтвердили розрив відносин із командою Haas F1, в якій Ромен провів чотири сезони Ф1, а Кевін – три.

До речі, їхні заяви зроблені майже як під копірку.
«Остання глава закінчена, книга завершена, – написав Грожан. – Я був з командою від найпершого дня.

За п’ять років ми разом пережили злети і падіння, заробивши 110 очок в 92 гонках. І воно було того варте. Я багато чому навчився, став сильнішим як пілот і як людина.

Сподіваюся, що також допоміг стати сильніше тим, хто працює в команді. Це, мабуть, моя головна гордість – навіть більше, ніж шалені перші гонки в 2016-м або четверте місце на Гран Прі Австрії в 2018-м.

Я бажаю команді всього найкращого в майбутньому».
Фактично, Грожан став першим гонщиком команди Haas, яка прийшла у Ф1 у 2016 році. Магнуссен прийшов до Haas у 2017 році, коли змінив Естебана Гутьєреса. Саме їхній дует дозволив команді посісти п’яте місце в Кубку конструкторів сезону-2018.

Проте останніми роками показники стайні, яка використовує минулорічні рішення від Ferrari, відчутно знизилися, як й результати обох гонщиків. Говорили, що Грожана звільнять ще минулого року, але тоді власник команди подовжив контракт француза ще на рік, через те ще останній першим повірив у команду на початку.

За припущеннями, місце Ромена в Haas займе Микита Мазепин, а на Магнуссена може прийти Мік Шумахер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest