Команди Ф1 повертаються до тестів

Автор: Роман Галімон | 05 Чер, 2020

Протягом двох днів Mercedes та Ferrari оголосили, що проведуть приватні тести на найближчих для своїх баз трасах – Сільверстоун та Фіорано.

У четвер команда Mercedes оголосила про плани провести тести в Сільверстоуні з Льюїсом Хемілтоном і Валттері Боттасом.
Цим команда підтвердила старт підготовки до відновлення сезону Ф1-2020. Фактично після зимових тестів, це буде перша поява гонщиків за кермом болідів. Щоправда команда використає не нові машини, а боліди 2018 року.

Mercedes планує провести дводенні тести на трасі в Сільверстоуні, на якому до речі цьогоріч відбудеться аж два Гран Прі. Кожен із гонщиків отримає у своє розпорядження один тестовий день.

Ferrari теж на тести

При цьому в Маранелло теж планують провести тести, але на трасі, яка є найближчою до їхньої бази – Фіорано. Для повернення команди у форму також буде використано болід 2018 року, за кермо якого теж мають сісти обидва пілоти стайні.

Такі приватні тести дозволять командам відпрацювати процедури піт-стопів й загальні командні процедури перед початком сезону, який має відбутися вже 5 липня на Ред Булл Ринзі.
Проте гонщикам все одно доведеться використовувати так звані «демонстраційні» шини Pirelli, які не такі ефективні, як звичайні.

Раніше стало відомо, що Ferrari не продовжила контракт Феттеля, а на його місце прийде Карлос Сайнс.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея болідів Ferrai та Mercedes 2020 року:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest