Кубіца не хоче ані в DTM, ані на симулятор

Автор: Роман Галімон | 23 Вер, 2019

Роберт Кубіца оголосив цього тижня, що не буде претендувати на контракт-2020 із командою Williams та тепер спробував окреслили своє майбутнє в автоспорті.

Одразу після заяви Кубіци виникли припущення, що він може перейти в серію DTM та начебто провів перемовини з керівником автоспортивного підрозділу Audi Дітером Гассом, але поляк відкинув такі чутки.

«Я й правда говорив з Дітером, але років зо три тому, – сказав Кубіца журналістам. – Чи говорили з ним мої менеджери? Ну, у мене немає менеджерів, так що … Давайте так. Не можна сказати, що я наступного сезону буду виступати у DTM. Але можна сказати, що я не втрачаю зв’язок з командами DTM.

Є ще пара гоночних серій, які мені цікаві. Але не думаю, що є багато цікавих чемпіонатів, де я міг би врешті-решт опинитися».

При цьому Кубіца дав зрозуміти, що хоче знайти місце гонщика, а не працювати на симуляторі.

«Робота в якості пілота симулятора для мене малоймовірна. Я не для того стільки йшов до повернення в Формулу 1 і так намагався показати найкращі результати, щоб потім мене замикали в темному приміщенні на сотні днів. Я вже краще сам вдома в гонки пограю. Тому я нічого не виключаю, але шанс дуже невеликий.

Можливо, я зможу поєднувати роботу на симуляторі в Ф1 з участю в якомусь іншому чемпіонаті. Тут важливо саме те, що я в першу чергу буду брати участь в гонках, це для мене важливіше. Але взагалі-то я за своє життя провів достатньо часу за кермом симулятора», – сказав гонщик.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest