Кваліфікації Ф1 ніхто не відміняв

Автор: Роман Галімон | 14 Вер, 2019

У п’ятницю численні медіа написали про скасування кваліфікацій у 2020 році та проведенні спринтерських гонок замість них. При цьому посилались на самого Маттіа Бінотто, керівника Ferrari.

Проте, якщо копнути глибше, то новина виявилась фейком, або точніше перекрученою цитатою. Стверджується, що керівник Скудерії підтвердив факт таємного голосування, яке провели команди, домігшись одностайним голосуванням на зміну регламенту з майбутнього сезону.

Аби розібратися, хто що казав, треба знайти первісну цитату. Вперше вона була опублікована ввечері суботи протягом вікенду в Монці (й до того ж італійською мовою). Точний переклад звучить так: «Ми підтримуємо це рішення [про кваліфікаційні гонки]. Щоб проводити їх вже у 2020 році, потрібна одностайна згода [всіх команд]. У підсумку воно буде, так як і ми вже погодилися».

Проте деякі медіа перекрутили слова глави Ferrari на переклали його вислів італійською «так як і ми вже погодилися» на англійську фразу «так як ми всі погодилися». Тоді як про загальне згоду бос команди не згадував, а лише про позицію свого колективу.

Й головне питання. Чому це все роздули? У сучасному діджиталізованому світі будь-яка інформація набуває миттєвого поширення та розповсюджується в геометричній прогресії, якщо вона є «хайповою».

Головний висновок – перевіряйте джерела!


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest