Леклер «виштовхнув» Феттеля з Ferrari новим контрактом?

Автор: Роман Галімон | 23 Гру, 2019

Команда Ferrari сьогодні оголосила про продовження контракту з Шарлем Леклером до 2024 року. Що це означає для Себастьяна Феттеля?

Скудерія вирішила зробити різдвяний подарунок для свого гонщика Леклера, який лише рік провів у заводській команді, але отримав, як кажуть, високий кредит довіри.

Читайте також:

Фактично, італійська команда виростила Леклера, вчасно помітивши його у молодших формулах та забравши його до своєї Академії. Тепер у Маранелло вирішили зробити ставку саме на монегаска, який на багатьох етапах переграв досвідченого напарника. Лише за цей сезон Шарль здобув сім подіумів та обійшов Феттеля у заліку пілотів.

За припущеннями, Леклер буде отримувати 9 мільйонів євро щорічно, що звісно менше за Феттеля, але втричі більше ніж раніше.

«Я дуже радий виступати за Ferrari, – сказав Леклер. – Минулий рік виступів за найвідомішу команду Формули 1 був для мене втіленням мрії. Не можу дочекатися глибших відносин із командою, після захопливого сезону-2019. Хочу побачити, що принесе нам майбутнє, і з нетерпінням чекаю наступного сезону».

Що ж це означає для Феттеля?

Швидше за все, глава Себастьяна у Ferrari закінчена. Якщо тільки він не зможе переграти молодого напарника у 2020 році, а це виглядає малоймовірним, контракт німця не буде продовжений на 2021 рік.

Вже з’явилися перші чутки в іспанській пресі, що менеджери Феттеля «налагоджують» контакти з McLaren, в якій планують повернутися до перемог у 2021 році. Проте в Вокінгу є свою непогана пара пілотів й, навряд, вони захочуть щось міняти зараз.

Також Феттель відкинув варіант із поверненням до Red Bull, адже це буде явний крок назад: у фінансовому плані точно.

Проте Себастьян вже неодноразово заявляв, що він не буде чіплятися за Ф1. Якщо в нього не буде можливостей сісти у гарний болід, то він просто залишить перегони та сконцентрується на родині.

Отже тепер питання на 2020 рік таке: хто стане напарником Леклера у 2021 році?

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest