Леклер виграв кваліфікацію Гран Прі Монако

Автор: Роман Галімон | 22 Тра, 2021
Шарль Леклер

Гонщик Ferrari Шарль Леклер став найкращим у кваліфікації Гран Прі Монако 2021 року.

Ще до кваліфікації стало відомо, що Мік Шумахер, який розбив свій болід у третій практиці, не виїде на трасу, адже команда не встигла зібрати машину.

Проте це не полегшило роботу для інших гонщиків. Враховуючи, що трек постійно покращувався протягом першого сегмента, лідер протоколу змінювався майже кожної хвилини: Сайнс, Норріс, Ферстаппен, Боттас – всі вони встигли очолити Q1.

З часом 1.10,938 фін під кінець закріпився на першому рядку, звідки суперники вже не змогли його посунути. При цьому лідер Mercedes Хемілтон показав лише 7-й результат із відставання майже 0,7 с.

Тим не менш, за проходження до Q2 розвернулась дуже щільна боротьба, в якій програли: Цунода, Алонсо, Латіфі, Мазепин й Шумахер, котрий не виїхав взагалі.

Q2

У другому сегменті гонщики Ferrari першими вийшли за межі 1хв.11с. й Карлос Сайнс опинився на першому місці з часом 1.10,806.

Проте вже за кілька хвилин Ферстаппен «зняв» 0,156 с та показав 1.10,650. Відповісти йому зміг лише Леклер із результатом 1.10,597.

Хемільтон знову був 7-м, але вже з відставанням від лідера 0,5 с. А ось Феттель та Джовінацці явно здивували багатьох, коли прийшли до Q3.

На жаль, цього не змогли зробити: Окон, Ріккардо, Стролл, Райкконен та Расселл.

Q3

Ферстаппен із першої спроби ставить 1,10,576 й Боттас проїжджає на 0,060 гірше. Але, Леклер зміг проїхати на 0,230 с краще за нідерландця й взяв проміжний поул.

Цікаво, що кілька гонщиків (Ферстаппен, Боттас, Сайнс та Норріс) розташувались лише в 0,2-0,4 с від монегаска. А ось Хемілтон із відставанням 0,7с був попереду групи Феттель, Перес та Джовінацці, що програвали на колі більше секунди.

В останній спробі гонщики не йшли на покращення, але Леклер все ж вирішив ризикнути й проїхати ще швидше. Спроба вийшла невдалою, адже його Ferrari виявилась розбитою у «басейні», а сесія зупинена за 18 секунд до кінця.

Дирекція вирішила не поновлювати кваліфікацію й на цьому результати були зафіксовані.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest